VIAGRA-BEZ-RECEPTU.COM

Internetová lékárna bez předpisu


wire-transfer

Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly

Erektilní dysfunkce (ED) je dnes velkým a závažným problémem mnoha mužů různých věkových skupin. Při pohlavním styku mají  slabou erekci nebo neschopni vůbec jí dosáhnout. To může způsobit psychické poruchy a snížení vitality.

Dnes čeští muži mají možnost použít lék proti impotenci (ED) Kamagra obsahující sildenafil – selektivní inhibitor fosfodiesterázy-5. Výsledkem této inhibice je relaxace hladkého svalstva kavernózních těles, vazodilatace a výsledná penilní erekce. Společnost Ajanta Pharma nyní vyrábí Kamagra želé (Oral Jelly) – nová léková forma sildenafilu. Objednejte si Kamagru Oral Jelly bez předpisu v naší online lékárně. Nabízíme nejlepší ceny Kamagra Jelly 100mg v České republice!

Kamagra Oral Jelly

Stručná příbalová informace

Indikace: lék na podporu erekce

Typ léku: inhibitor fosfodiesteráty typu 5 (PDE-5)

Léčivá látka: sildenafil citrát

Léková forma: perorální gel

 

Použití: Doporučená dávka přípravku je půl sáčku (50mg sildenafilu), který se užívá přibližně 20 minut před sexuální aktivitou. Maximální denní dávka je 100mg. Kamagra působí po dobu 4-6 hodin.

Při podání nalačno účinek Kamagry nastupuje rychleji.

 

Kontraindikace:

Kamagra Oral Jelly 100mg je kontraindikována při přecitlivělosti na léčivou látku nebo kteroukoli pomocnou látku obsaženou v přípravku.

Neužívejte přípravek Kamagra Oral Jelly jestliže:

-užíváte jiné léky na zvýšení mužské potence

-trpíte závažnou kardiovaskulární onemocnění

-máte velmi nízký krevní tlak

-máte jakékoliv poškození sítnice

V naší online lékárně si můžete koupit přípravek Kamagra Oral Jelly bez receptu. Před použitím tohoto léku konzultujte s lékařem a pozorně si přečtěte obsah příbalového letáku!

Kombinace alkoholu či grapefruitu a Kamagry vede často k zvýšení nežádoucích účinků (bolest hlavy, ucpaný nos, pálení žáhy, nevolnost, poruchy vidění)

Nesmí se užívat přípravky, které obsahují sildenafil citrát (jako je Kamagra) s léky obsahující nitráty nebo léky schopné uvolňovat oxid dusnatý najednou.

Kamagra Oral Jelly pomůže mužům, kteří mají problémy s erekcí zdravě žít a užívat si sexuální aktivitu s partnerkou tak, aby byli oba spokojeni! Dnes si můžete koupit gel Kamagra bez předpisu v internetové lékárně v Česku.

Neváhejte si koupit Kamagra Oral Jelly bez předpisu hned teď!