VIAGRA-BEZ-RECEPTU.COM

Internetová lékárna bez předpisu


wire-transfer

Kamagra Soft tabs

Kamagra Soft tabs

Sexuální život je důležitou součástí partnerského vztahu, který pomáhá navázat a udržovat milostné a důvěrné vztahy. Sexuální dysfunkce okamžitě negativně ovlivňuje život muže a jeho partnerky. Proto je důležité řešit problém s erekcí a nedovolit ji zhoršit Váš život. Existuje spousta variant řešení tohoto problému, z nichž jeden je lék Kamagra Soft tabs.

Kamagra Soft koupit

Indikace: lék na podporu erekce

Typ léku: inhibitor fosfodiesteráty typu 5 (PDE-5)

Léčivá látka: sildenafil citrát

 

Léková forma: žvýkací tablety

 

Způsob podání a dávkování

Přípravek Kamagra Soft tabs se rychleji absorbuje do krve a tak poskytuje rychlejší nástup účinku. Přípravek Kamagra funguje pouze při sexuálním dráždění.

Doporučuje se užít Kamagra Soft přibližně 20 - 30 minut před sexuální aktivitou. Maximální denní dávka tohoto léku je 100mg, a nesmí být překročena.

Pro dosažení požadovaného účinku může být dávka snížena (půl nebo čtvrt tablety).

Pokud jste starší než 65 let doporučujeme se poradit se svým lékařem dříve, než začnete přípravek na erekci Kamagra Soft užívat.

V České republice si můžete koupit Kamagra Soft levně a bez předpisu v naší online lékárně a využit rychlou dopravu zdarma. Kamagra cena prodej online bez receptu – ušetřete čas i peníze!

Interakce

Neužívejte tento přípravek na podporu erekci, pokud užíváte léky obsahující nitráty nebo N (NO). Potravinám a nápojům obsahujícím grapefruit v libovolném množství je nutno se vyhnout, poněvadž mohou vyvolat zvýšený výskyt nežádoucích účinků.

Kontraindikace pro užívání přípravku

Přípravek na zlepšení potence Kamagra je určen výhradně pro muže starší 18ti let. Tento léčivý přípravek není vhodný pro ženy! Lék Kamagra musí být uchováván mimo dosah dětí a zvířat.

Neužívejte přípravek proti erektilní dysfunkci Kamagra Soft jestliže:

-máte onemocnění sítnice;

-trpíte onemocněním ledvin nebo jater;

-jste přecitlivělí na jakoukoliv složku přípravku Kamagra Soft;

-trpíte kardiovaskulárním onemocněním;

-prodělali jste nedávno (méně než před půl rokem) mozkovou mrtvici nebo infarkt

-máte nízký nebo vysoký krevní tlak.

Koupit Kamagra Soft bez předpisu v naší online lékárně znamená zapomenout na poruchy erekce (erektilní dysfunkci), ušetřit peníze a uspokojit svou sexuální partnerku!

Nežádoucí účinky

Naše internetová lékárna upozorňuje, že přípravek na podporu erekce Kamagra může způsobit některé nežádoucí účinky:

rozmazané vidění

pálení žáhy

bolest v žaludku

zčervenání v obličeji

priapismus

zívání

ucpaný nos

bolest hlavy

nevolnost a zvracení.

Chcete-li koupit Kamagra Soft tabs bez receptu a levně v Česku – čekáme na Vás v naší online lékárně! Když si koupíte Kamagra u nás, můžete využít rychlou dopravu zdarma! Zajišťujeme dodávky na území celé ČR.

Nejlepší ceny Kamagra Soft tabs nabízí naše online lékárna! Objednat Kamagra bez receptu přes internet levně a rychle je nyní možné!